Naše výrobky

viber image15

Sbíráme předobjednávky na sadbový česnek!!!

garlicmain

Řešíme všechny výrobní cykly: vytváříme zdravé semenáče, pěstujeme vysoce kvalitní česnek pomocí intenzivních technologií a odkapávacího zavlažovacího systému, skladujeme, zpracováváme a prodáváme česnek na Ukrajině a v EU. Jsme otevřeni ke spolupráci s výrobci a nákupčími česneku a různých výrobků z česneku, jak na Ukrajině, tak i ve světě.

galikchips

Vzhledem k vysokému obsahu pevných látek a esenciálních olejů má náš česnek dokonce i v sušené formě neobvykle jasnou vůni a ostrou chuť. Výrobky zpracovávané z česneku jsou velmi poptávané zpracovatelskými podniky, které používají česnek jako vstupní surovinu k výrobě, protože pro dosažení požadované chuti a vůně je spotřeba našeho česneku 3-krát menší množství než u jiných odrůd.

galikporoshok

Česnekový prášek je voňavé a ostré koření, získané speciálním ošetření čerstvého česneku. Používáme jedinečnou technologii, která zajišťuje maximální uchovávání všech výživových vlastností produktu stejně jako štiplavou chuť a vůni. Pro sušení používáme pouze čerstvý česnek pěstovaný, na úrodných půdách na Ukrajině.

granul garlic

Granulový česnek můžeme balit dle Vašich požadavků (100g – 5kg).
Také je možno jej balit do skleněných dóz.

6luPL281

Rajče je světlo červené barvy, kulatého tvaru, váží 130 – 150 g. Plody jsou pevné, masivní se sladko-kyselou chutí. Výborné pro manipulaci a skladování.

93RS6Z36

Rajče žluté, máme ve dvou variantách, tj. střední velikost 130-140g a veliké 180-220g. Plody jsou sladké chuti s jemnou kyselou vůni. Dobře skladovatelné. Vhodné na přípravu svěžích jarních salátů. Výborné pro okrasné zeleninové talíře.

PcEe5hcw

Rajče světlo červené barvy, kulaté. Na stonku 5 až 6 plodů, 130 až 150 g. Mají bohatou chuť s příjemnou kyselou vůní. Vynikající skladovatelnost a manipulace.
Všestranně použitelná: salát, sendvič, omáčka, gril – v jakékoliv formě bude jeho chuť skvělá!

z58mZF2O

Okurky jsou tmavě zelené, trnité, 12-14 cm dlouhé a váží 100-120 g. Plody jsou s hustou dřenií, dobře skladovatelné. Tato okurka má sladkou chuť a je vhodná pro přípravu různých salátů a zeleninového sortimentu.

62u1NRW0

Okurky jsou tmavě zelené, hladké, 20-25 cm dlouhé, dřeň hustá. Mají velmi kvalitní chuťové vlastnosti. Vynikající skladovatelnost. Díky vynikající chuti a vůni je ideální pro saláty. Zvláště oceněná chuť pro přípravu sushi a hamburgerů.

upload.version_1.0.1408db3717847fc421ba0790652cbff4.200x200
Středně velká cibule 5-7cm v průměru. Výrazná, ostrá chuť, velmi vhodná pro konzumací v zimním období. Společně s česnekem, působí jako přírodní antibiotikum. Balení síťové pytle á 20 kg. Minimální objednávané množství — 6 t.

Přijímáme objednávky na zimní česnek, úroda 2017/2018

Naši partneři